Galatasaraylılar Derneği Üyelerine Özel Avantaj Programında Markanızla Yer Alın

Sultani Kart, 1908 yılında kurulan ve bugün Türkiye’nin en köklü mezun topluluklarından biri olan Galatasaraylılar Derneği’nin kuvvetli üye profilinden aldığı güçle, Galatasaraylı dayanışmasını ve birlik bilincini yansıtan önemli bir avantaj programıdır.

6 bini aşkın üyesi olan Galatasaraylılar Derneği olarak seçili iş yerleri ve markalarla yaptığımız iş birliği ile üyelerimize farklı sektörlerden, öncü kuruluş ve markaların hizmet ve ürünlerinden avantajlı ve indirimli yararlanma imkânı sunarken, Sultani Kart’ın iş ortağı markaları da nitelikli, seçkin bir müşteri kitlesiyle buluşturmuş oluyoruz.

Galatasaraylılar Derneği olarak her ay tekil yaklaşık 3 bin kişi tarafından ziyaret edilen web sitemiz, düzenli olarak gönderimde bulunduğumuz elektronik posta bildirimlerimiz ve sosyal medya paylaşımlarımız aracılığıyla üyelerimizle yakın temasımızı sağlamaktayız. Bunların yanı sıra zengin ve nitelikli içeriğiyle bir alumni dergisinden çok daha fazlasını sunan Sultani Dergimiz ile yılda 3 kez üyelerimizle buluşuyoruz. Üyelerimizin uğrak yeri olan İstanbul Levent’teki Dernek merkezimizde yer alan lokalimizin sıcak atmosferinde de dijital ekran ve duyuru panoları üzerinden ziyaretçilerimize hitap etme imkânı buluyoruz.

Türkiye’nin en köklü okullarından Galatasaray Lisesi’nden yolu geçmiş, birlik ve dayanışma duygularıyla kenetlenmiş, alanlarının ve mesleklerinin en iyisi binlerce Galatasaraylı’nın okul sonrası yuvası olan Derneğimizin Sultani Kart programında üye markalar arasında sizi de aramızda görmek; kaliteli ve nitelikli ürün ve hizmetlerinizin üyelerimizle buluşmasına vesile olmaktan mutluluk duyacağız.

Sultani Kart Üye Marka Başvuru Formu